Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher Totolotka zwany jest również popularnie „Lotto bukmacherem”. Jest to najdłużej działający w Polsce legalny bukmacher, który swoją działalność w Internecie prowadzi od 2013 roku.

totolotek zakłady bukmacherskie

Czy Totolotek jest legalny?

Oczywiście. Granie w Totolotku jest w pełni bezpieczne, gdyż spełnia od wszystkie warunki, które wymagane są do przyznania licencji Ministra Finansów RP, którą to otrzymał już w 2012 roku i nieprzerwanie dzierży po dziś dzień.

Oferta bukmachera Totolotek

Totolotek to bukmacher z dużym doświadczeniem. Z tego powodu zadbał on dobrze o swoją ofertę. Imponująca jest zarówno ilość spotkań, które możemy obstawić zarówno przedmeczowo jak i na żywo, a także wysokość kursów, szybkość rozliczania kuponów i ilość ofert dodatkowych do wskazanych meczów. Bez problemu znajdziemy tu także zakłady e-sportowe czy dotyczące aktualnych wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie.

Totolotek – bonusy, Kod promocyjny 2018

Można uznać, że Totolotek posiada jedną z najlepszych ofert bonusowych dla swoich klientów. Zarówno nowych, jak i stałych.

Po rejestracji, każdy nowy klient otrzymuje bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000zł, a także freebeta  wartości 20zł. Bonusy te należy obrócić trzykrotnie na kuponie z jednym zdarzeniem o kursie minimum 2,00. Dzięki temu bonusowi możemy uzyskać aż 1000zł oraz nieskończenie dużą sumę z freebeta.

Dla stałych graczy, Totolotek oferuje zwiększenie wygranej o 14%. Promocja obowiązuje w każdy piątek, w dni z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy na te właśnie spotkania, a także przy obstawianiu wyników meczów piłkarskich reprezentacji Polski.

Stali gracze mogą również zaprosić do gry swoich znajomych. Za każde takie polecenie można otrzymać nawet 70zł bonusu na grę. Kwota, którą można uzyskać z tego bonusu jest nieograniczona!

Dla najbardziej aktywnych i lojalnych klientów, Totolotek stworzył VIP Club. Jego członkowie otrzymują free bety, specjalne promocje i bonusy, konkursy, a także zaproszenia na zagraniczne wycieczki.

Wszyscy mogą natomiast uczestniczyć w programie „BetClub”. Pozwala on na zbieranie punków za obstawione zakłady, które można później wykorzystać na nagrody rzeczowe lub darmowe bety.

Totolotek Aplikacja Mobilna

Obstawianie zakładów z komórki jet bardzo proste i przyjemne. Aplikacja zawiera wszystkie funkcjonalności znane ze strony internetowej, więc bez problemu można puszczać kupony z dowolnego miejsca na ziemi. Strona internetowa także jest dopasowana do rozdzielczości telefonów.

Totolotek Metody płatności

Pieniądze możemy wpłacać za pomocą przelewów przez DOTPAY, a także TPAY. Istnieje również możliwość zasilania konta za pomocą Paysafecard. Jako jeden z niewielu polskich bukmacherów akceptuje także wpłaty przez Skrill. Wypłaty można wykonywać na konto bankowe lub na konto Skrill.

Totolotek – opinie

Totolotek jest bardzo szanowanym i cenionym bukmacherem. Firma rozwija się bardzo szybko, posiada znakomite promocje i dobrej jakości wsparcie techniczne. Warto skorzystać z usług tego bukmachera, gdyż naprawdę stawia on na wysoką jakość usług.

tagi: bukmacher totolotek, oferta totolotek, totolotek, totolotek bukmacher, totolotek oferta, totolotek zakłady, totolotek zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie totolotek, zakłady totolotek