STS: kod promocyjny, bonusy, oferta bukmachera, opinie, informacje

STS - kod promocyjny

STS S.A. (dawniej Start-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) to obecnie najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce. Wstępne raporty Stowarzyszenia „Graj Legalnie” wykazują, że w 2019 roku spółka posiadała blisko 46% legalnego rynku w kraju.

Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu nie ustaje w rozwijaniu i poszerzaniu oferty. Organizuje zakłady w obrębie prematch, LIVE oraz sportów wirtualnych, umożliwia też typowanie symulowanych gier karcianych. Spółka dysponuje dobrze rozbudowanym zapleczem bonusowym przeznaczonym dla nowych i stałych klientów. Gracze mogą zapełniać kupony za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz w punktach stacjonarnych. Legalność usług gwarantuje licencja Ministerstwa Finansów, którą można znaleźć pod numerem SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

STS czynnie wspiera rodzimy sport. Jest sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej oraz wielu klubów sportowych, w tym Lecha Poznań, Pogoni Szczecin oraz KGHM Zagłębia Lubin. Ponadto bukmacher prowadzi fundację „Sport Twoją Szansą”, wspierając młodych sportowców w rozwijaniu swoich talentów.

Oferta STS

Oferty bukmachera STS

Oferta zakładowa STS obejmuje typowanie w ramach:

  • zakładów przedmeczowych (prematch),
  • zakładów na żywo (LIVE),
  • sportów wirtualnych oraz gier karcianych (BETGAMES).

Spółka dokłada wszelkich starań, aby do prematch wchodziło możliwie jak najwięcej dyscyplin sportowych oraz wydarzeń pozasportowych. W standardzie mieszczą się rozgrywki z praktycznie każdego miejsca na świecie – europejskie i południowoamerykańskie ligi piłkarskie, kanadyjski hokej na lodzie czy NBA wprost z USA, football australijski i wiele innych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, bukmacher STS wprowadził do oferty także esport. Gracze mają szansę przetestować swoje umiejętności typerskie w takich sieciówkach jak np. CS:GO, LoL, Dota 2, WoW oraz CoD.

Na tablicach spółki znajdują się również zakłady, które nie mają nic wspólnego ze sportem. Typerzy mogą sprawdzić się w określeniu nowego prezydenta, premiera lub składu rządu w Polsce czy za granicą (w tym po drugiej stronie globu).

Przy braku odpowiedniego wydarzenia lub pomysłu na kupon bukmacher zachęca do przejrzenia propozycji w dziale „Polecane”. Gracze znajdą w nim najpopularniejsze zakłady na dany dzień.

Każdemu wydarzeniu, które znajduje się w ofercie przedmeczowej firmy, towarzyszy szereg zdarzeń głównych i pobocznych, począwszy od klasycznych 1X2, a skończywszy na Under/Overach, handicapach i całym pakiecie dodatkowych opcji. Pojedynczy mecz/spotkanie generuje od kilkudziesięciu do kilkuset możliwości zapełnienia kuponu. Wszystko zależy od statusu oraz zainteresowania danym wydarzeniem.

Bukmacher STS zadbał także o to, aby mieli w czym wybierać gracze lubiący typować na żywo. Oferta LIVE praktycznie pokrywa się z opcją prematch – większość wydarzeń dostępnych przedmeczowo ma w czasie trwania włączoną możliwość typowania na bieżąco. Prócz tego klienci mogą w trakcie zakładów oglądać wydarzenie w ramach STS TV.

Kolejny ważny element oferty zakładowej spółki stanowią sporty wirtualne. Symulacje meczy lub wyścigów cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a na tablicach firmy znajdują się rozgrywki piłkarskie, koszykówka i tenis oraz gonitwy psów i koni. Wydarzenia są udostępniane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, zaś pojedyncza rozgrywka trwa przeciętnie 3-4 minuty. Ponadto STS uruchomił symulowane gry karciane, które gracze mogą znaleźć pod nazwą „BETGAMES”. Aktualnie do wyboru jest poker, bakarat oraz wojna.

Kod promocyjny STS

Kody promocyjne w STS

Kod promocyjny to sposobność uzyskania wymiernych korzyści bez wkładu własnego. Najczęściej przyjmuje postać zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub powiększenia depozytu. Już na poziomie rejestracji profilu nowi gracze mają możliwość zdobycia profitu. Wystarczy, że wpiszą w podanym miejscu odpowiedni ciąg znaków, a zdobędą dodatek powiązany z kodem promocyjnym. Jednocześnie bukmacher nie zapomina o stałych klientach – informacje o najnowszych premiach pojawiają się przy okazji m.in. ważnych wydarzeń sportowych i pozasportowych.

Bonusy w STS i promocje

STS przygotował dla swoich klientów bardzo dobrze rozbudowaną ofertę bonusową, z której mogą korzystać zarówno osoby, które dopiero założyły indywidualny profil gracza, jak i doświadczeni typerzy.

Osoby rejestrujące konto mogą liczyć na premię powitalną, która obejmuje:

  • bonus zależny od depozytu – maksymalnie do 1200 zł na start,
  • freebet o wartości 25 zł, dostępny po wpisaniu przy tworzeniu konta gracza kodu promocyjnego o treści „PEWNE25” oraz
  • zakład bez ryzyka na kwotę do 20 zł w obrębie BETGAMES.

Warunki obrotu oraz regulaminy opisanych wyżej akcji można poznać w dowolnym punkcie dostępowym.

Aktywni gracze, którzy regularnie korzystają z usług spółki, również mają możliwość zdobycia wartościowych dodatków. Cykliczne zawody typerskie, w których można obstawiać zdarzenia w wybranych dyscyplinach bądź we wszystkich, jakie widnieją na tablicach, to doskonała okazja do uzyskania wysokich nagród pieniężnych. Kolejna możliwość zdobycia dodatkowych środków za grę to cotygodniowe akcje, które obejmują premie za typowanie np. sportów wirtualnych. Ponadto osoby, które po raz pierwszy będą typować w symulacjach meczy i innych wirtualnych rozgrywek, mogą liczyć na bezpieczny zakład do wysokości 20 zł. Podobna akcja obejmuje gry karciane – w tym przypadku można odzyskać do 25 zł.

Stali klienci bukmachera STS mogą zaprosić znajomego, aby otrzymać 50 zł. Akcja „ZAPROŚ KUMPLI” pozwala na stworzenie swojej własnej „drużyny” składającej się z maksymalnie sześciu przyjaciół. Aktywnym graczom spółka pozwala też zdobywać profity z kodów promocyjnych. Żeby móc z nich skorzystać, należy śledzić na bieżąco ofertę bonusową.

Firma dba o najaktywniejszych graczy, tworząc strefę VIP, do której wstęp mają tylko najlepsi. Najbardziej zaangażowani klienci mogą oczekiwać priorytetowej obsługi, specjalnych akcji promocyjnych i wielu innych bonusów. Do tej grupy dołączają wyłącznie typerzy, którzy otrzymają zaproszenie od STS.

Spółka nagradza także osoby preferujące grę w punktach stacjonarnych. Wystarczy regularnie zawierać zakłady w jednostkach naziemnych, aby raz w miesiącu mieć szansę na dodatek pieniężny.

Zdobądź Voucher STS, czyli STS kod promocyjny VIP!

Kod promocyjny VIP stwarza sprzyjające warunki do zdobycia wartościowego dodatku. Żeby go otrzymać, należy odwiedzić stronę internetową partnera spółki, kliknąć w odpowiedni link lub skopiować ciąg znaków i wpisać go w odpowiednim miejscu – po wcześniejszym zalogowaniu się na profil. Nowym klientom kod bonusowy pozwoli na poszerzenie pakietu powitalnego o ekstra kwotę, z kolei stali uzyskają darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka (w zależności od aktualnej oferty bukmachera).

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie?

STS pozwala na zawieranie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem trzech kanałów:

  • poprzez stronę internetową,
  • w obrębie aplikacji na urządzenia mobilne,
  • w punktach stacjonarnych rozlokowanych na terenie całej Polski.

www.sts.pl

Witryna internetowa to miejsce, w którym gracze znajdą pełną ofertę zakładową oraz bonusową firmy. Strona jest przejrzysta i czytelna, a informacje rozmieszczone intuicyjnie, dzięki czemu nawigacja nie sprawi nikomu trudności. Z poziomu www gracze mogą zapełniać kupony zdarzeniami z opcji prematch, LIVE oraz sportów wirtualnych, w tym symulowanych gier karcianych. Zarejestrowani klienci mają możliwość oglądania wybranych wydarzeń za pośrednictwem STS TV. Nowi użytkownicy bez problemu zarejestrują konto oraz skorzystają z premii powitalnej (powiększenia depozytu oraz profitów z kodu promocyjnego), z kolei na stałych czekają dodatki za aktywną grę oraz szansa na dołączenie do klubu VIP. Z poziomu witryny możliwe jest również wpłacanie oraz wypłacanie środków pieniężnych na i z bankrollu.

Na stronie www funkcjonuje rozbudowany dział pomocy. W razie wątpliwości gracze mogą skorzystać z bardzo dobrze rozwiniętych samouczków oraz FAQ. Osoby zainteresowane znajdą w nich odpowiedzi na praktycznie każde zagadnienie związane z zakładami organizowanymi przez bukmachera STS. Przy chęci kontaktu z pracownikiem spółki wystarczy rozpocząć rozmowę poprzez chat lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

STS aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja na urządzenia mobilne to kolejny punkt dostępowy do zakładów organizowanych przez STS. Bukmacher zadbał o to, aby oprogramowanie było funkcjonalne oraz intuicyjne w obsłudze. Gracze mogą je pobrać bezpośrednio ze strony www spółki – aktualnie apka jest dedykowana posiadaczom urządzeń działających w systemie Android i iOS. Gra przez telefon pozwala na typowanie w obrębie prematch, LIVE, sportów wirtualnych oraz BETGAMES. Usługi mobile pokrywają się z tymi, z których można korzystać na klasycznej stronie internetowej STS. Nowi gracze założą przy użyciu smartfona konto, a stali mają dostęp do oferty promocyjnej (klub VIP, kody bonusowe oraz rankingi). Dział pomocy pozwoli niedoświadczonym klientom na szybkie zaznajomienie się z zasadami zakładów.

Punkty stacjonarne STS

Poza internetem na klientów bukmachera STS czeka sieć punktów stacjonarnych. W jednostkach naziemnych gracze zawierają zakłady, korzystają z oferty bonusowej (w tym ciekawych dodatków), a mogą także utworzyć własny profil. Z listą lokalizacji oraz godzinami otwarcia wszystkich punktów można się zapoznać, odwiedzając stronę www spółki.

Opinie graczy o STS

STS to czołowy bukmacher na legalnym polskim rynku zakładów wzajemnych. Owo osiągnięcie zawdzięcza przede wszystkim ofercie zakładowej i bonusowej oraz nowoczesnym punktom dostępowym. Pozytywne opinie spółka zbiera także za konkurencyjność kursów oraz stosunkowo niską marżę (oscylującą na poziomie 6%). Punktem, który wyróżnia firmę na tle innych podmiotów w Polsce, takich jak ETOTO czy LVBET, jest oferta gier karcianych, czyli BETGAMES. Realistyczne zakłady prowadzone przez prawdziwych krupierów przypadną do gustu każdemu fanowi rozrywek kasynowych. Ponadto bardzo dobrymi opiniami cieszy się możliwość oglądania wydarzeń sportowych (i nie tylko) za pośrednictwem STS TV. 

Bukmacher STS odpowiada na najczęściej zadawane pytania

Nowi klienci powinni wpisać kod bonusowy w określonym miejscu w trakcie tworzenia profilu. Z kolei osoby, które posiadają status zarejestrowanego gracza, muszą się zalogować, wejść w zakładkę „Moje konto” i wpisać odpowiedni ciąg znaków w okienku „KOD PROMOCYJNY”, znajdującym się w lewej części strony internetowej.
Każdy dodatek podlega zasadom indywidualnego regulaminu, dołączonego do konkretnej promocji. Jeśli chodzi o premię powitalną oraz związane z nią zwiększenie depozytu, należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanej kwoty. Do tego obrotu wliczane są tylko wygrane kupony o kursie nie mniejszym niż 1.91. Przykładowo: dysponując bonusem w wysokości 1200 zł, gracz musi zawrzeć zakłady (i wygrać) na sumaryczną wartość co najmniej 3600 zł.
Aby móc wypłacić bonus otrzymany od bukmachera STS, trzeba najpierw dokonać regulaminowego obrotu przypisanego do dodatku. Po spełnieniu odpowiednich warunków kwota zostanie dopisana do indywidualnego bankrollu, skąd już może być wypłacona. Wystarczy wejść w zakładkę „Wypłaty” i postępować zgodnie z zawartą tam instrukcją.