STS Zakłady Bukmacherskie

STS to jedna z większych i najpopularniejszych polskich firm bukmacherskich, przyjmująca zakłady na wyniki sportowe oraz społeczno-polityczne. STS posiada ponad 420 nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów, własną stronę internetową  oraz mobilną aplikację dedykowaną dla telefonów z systemem Android i iOS. Bukmacher ponadto oferuje możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych online – także użytkownikom urządzeń mobilnych – w ramach STS TV.

STS Zakłady Bukmacherskie

STS Oferta

Bukmacher prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Firma jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. Zakłady bukmacherskie STS dbają z najwyższą starannością o wszelkie powierzone mu środki oraz dane. STS jest firmą, która regularnie inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie swoich użytkowników. Spółce zaufało – a tym samym z jej usług korzysta – już kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników.

STS Bonusy Bukmacherskie 2018 – KoD PROMOCYJNY

Start-Typ-Sport, bo tak brzmi rozwinięcie nazwy STS posiada szeroką ofertę wydarzeń sportowych, m.in. piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, hokej i wiele innych dyscyplin. Do tego dochodzi również ostatnio bardzo popularny e-sport, gdzie użytkownicy mogą obstawiać zakłady na m.in CSa i League of Legends. STS posiada również szeroką ofertę zakładów typu live, gdzie oprócz typowania wyniku meczu użytkownik może na żywo oglądać wybrane spotkanie. Jeśli dla kogoś to nie wystarcza może również zainteresować się wydarzeniami związanymi z polityką, które również znajdują się w ofercie.

Zakłady bukmacherskie STS posiadają również bonusy powitalne dla nowych użytkowników. Jednym z nich jest tzw. bonus powitalny: https://www.sts.pl/pl/bonusy/#bonus-na-start dzięki któremu po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik od razu dostaje jej równowartość (nawet do 1000 PLN) na konto bonusowe. Aby wypłacić otrzymane środki należy wykonać zaledwie trzy obroty przyznaną kwotą. Należy jednak pamiętać, że kupon musi być rozliczony jako wygrany i musi mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

Jeśli chodzi o płatności to poza wpłatą w punkcie stacjonarnym, STS daje też możliwość skorzystania z wpłaty za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera czy Paysefcard. Użytkownik na swoje konto depozytowe może wpłacić kwotę zaczynającą się już od 1 PLN. Natomiast jeśli chodzi o wypłaty STS wykonuje je przelewem bankowym na konto podane podczas rejestracji. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN.

STS Opinie

Podsumowując, zakłady bukmacherskie STS zajmują wysoką lokatę wśród swoich polskich konkurentów. Dużym plusem są wysokie kursy, intuicyjna strona internetowa, aplikacja mobilna, dzięki której użytkownik może obstawiać zakłady i oglądać spotkania gdziekolwiek się znajduje. STS posiada również atrakcyjny system promocyjny dla nowych graczy oraz warunki obrotu. Dodatkowym plusem dla użytkowników jest program lojalnościowy w postaci Klubu STS, dzięki któremu najlepsi gracze dostają nagrody w postaci bonusów.