Milenium Zakłady Bukmacherskie

Milenium legalny Polski bukmacher

Milenium jest to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność na polskim rynku zakładów bukmacherskich w 2003 roku. Firma posiada mały udział w rynku zakładów bukmacherskich, w 2017 roku udział ten wynosił około 3%. Firma oprócz działalności w internecie prowadzi 200 punktów stacjonarnych w dużych oraz średnich miastach w całej Polsce. Na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów firma ta jest legalnym podmiotem prowadzącym działalność bukmacherską na polskim rynku, w związku z tym gra u tego bukmachera jest w 100% bezpieczna i legalna.

Platforma internetowa serwisu WZB Milenium Zakłady bukmacherskie

Strona serwisu została w ostatnim czasie zaktualizowana. Zmianie uległa grafika strony która jest w ciemniejszej tonacji, wprowadzono również nowe menu umożliwiające szybkie odnalezienie interesującego nas wydarzenia. Oferta bukmachera jest cały czas powiększana, przekłada się to na większą liczbę oferowanych spotkań oraz coraz bardziej konkurencyjne kursy w stosunku do największych serwisów bukmacherskich na polskim rynku. Serwis bukmacherski Milenium stara się być konkurencyjny na rynku poprzez wprowadzanie nowych ulepszeń swojej platformy internetowej. Bukmacher ten może być ciekawą alternatywą w porównaniu do takich serwisów jak np.: LVBET, Totolotek oraz ForBet.

Mobilna strona serwisu bukmachera milenium oraz aplikacja mobilna

W ostatnim czasie poprawiono również stronę mobilną serwisu, dzięki temu zabiegowi platforma działa bardzo sprawnie na urządzeniach mobilnych. W mobilnej odsłonie serwisu mamy możliwość stawiania zakładów przedmeczowych oraz zakładów live. To nie jedyne udogodnienia dla użytkowników jakie wprowadziła ostatnio firma Milenium. Firma w kwietniu 2017 roku wprowadziła aplikację mobilną na system iOS. Bukmacherowi jednak nie udało się wypuścić aplikacji mobilnej na systemy android dostępnej w sklepie Google Play, mamy natomiast możliwość pobrania aplikacji dostępnej na stronie Milenium. Aby zainstalować aplikację na systemie android należy zmienić ustawienia pobierania aplikacji z nieznanych źródeł co pozwoli na instalację aplikacji na systemie android.

WZB Milenium Bonusy i promocje dla nowych klientów serwisu

Milenium dla nowych klientów przygotowało bonus od pierwszej wpłaty depozytu. Jest to bonus powitalny który podwaja nasz pierwszy depozyt do kwoty 760 zł, więc w przypadku wpłaty 760 zł otrzymujemy drugie 760 zł w bonusie dzięki temu mamy aż 1520 zł na grę. Bukmacher dla nowych klientów przygotował również zakład bez ryzyka za 10 zł, więc w przypadku przegranej zwraca nam 10 zł na nasz depozyt. Poza bonusami dla nowych klientów bukmacher Milenium nie zapomniał o swoich stałych klientach, a dowodem na to są promocje okresowe Happy Hour pozwalające w określonych godzinach zwierać zakłady z powiększonymi kursami. Bukmacher także dodaje +6% do wygranych w zakładach zawartych na wirtualne sporty. Podsumowując bukmacher przygotował ciekawą promocję dla nowych klientów jednocześnie nie zapominając o swoich stałych klientach.

WZB Milenium Metody płatności

W serwisie mamy trzy możliwości wpłaty środków na konto dzięki serwisom PayU, pay.com oraz BLIK. Dzięki temu mamy możliwość błyskawicznej wpłaty środków na konto. Wypłat możemy dokonywać tylko na dwa sposoby dzięki PayU oraz pay.com. Minimalny depozyt do wpłaty wynosi 1 zł. Minimalna wypłata wynosi również 1 zł.

Ogólna ocena serwisu Milenium

Serwis Milenium w ostatnim czasie przeszedł prawdziwą rewolucję dzięki temu zabiegowi stał się bardziej konkurencyjny. Duży bonus powitalny oraz nowoczesna i intuicyjna platforma internetowa powinny sprawić iż bukmacher ten poprawi swój udział w rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Podsumowując serwis ten jest świetną alternatywą dla LVBET, Totolotka oraz ForBet.

 

 

tagi: bukmacher milenium, milenium, milenium bukmacher, milenium oferta, milenium zaklady bukmacherskie, milenium zakłady, milenium zakłady bukmacherskie, milenium zakłady bukmacherskie, millenium bukmacher, oferta milenium, www.milenium.pl zaklady bukmacherskie, wzb milenium, wzb milenium oferta, wzb milenium zakłady bukmacherskie, wzb. milenium zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie milenium, zakłady milenium