Lvbet Zakłady Bukmacherskie

LVBet nie może pochwalić się takim stażem jak potentaci na polskim rynku (na przykład Fortuna lub STS). Mimo tego firma bardzo prężnie zadebiutowała w gronie zakładów bukmacherskich. Na czym polega jej sukces i co warto wiedzieć o tym podmiocie? Oto kilka podstawowych informacji na temat LVBet wraz z krótkim wyjaśnieniem zakładów azjatyckich, które oferuje.

lvbet zakłady bukmacherskie

Promocje dźwignią sukcesu – casus LVBet Oferta

Wejście na rynek jest chwilą przełomową, która wiąże się z określonym ryzykiem. Nie zawsze możemy liczyć na duże zainteresowanie. Składa się na nie wiele czynników, ale swobodną ekspansję gwarantują przede wszystkim promocje.

Na samym starcie warto powiedzieć sobie jedno – LVBet to legalny podmiot z licencją Ministra Finansów, który posiada szeroką ofertę zakładów z różnych sportów. Wyróżniają się w niej tzw. rynki azjatyckie. Oferują one z racji niższej marży, wyższe kursy albo też większe bezpieczeństwo kuponu.

Wśród promocji musimy wyróżnić te dostępne dla nowych oraz już obecnych graczy. Gratką dla miłośników rekreacyjnego tworzenia kuponów będzie tzw. pakiet mistrzowski. Mowa tutaj o całym szeregu promocji dla nowych graczy. Kursy z mnożnikiem sukcesywnie podnoszą wygrane nawet przy niskich wkładach. Jeżeli jeszcze nie skorzystaliście z tej oferty, koniecznie sprawdźcie jej zasady (do znalezienia na stronie bukmachera: https://lvbet.pl/mistrzowski-pakiet-powitalny-1500-zl/).

Stali gracze także mogą liczyć na pewne ułatwienia. Mowa tutaj o mnożniku przy zakładach kombinowanych (Multikozak), bezpiecznym zakładom kombinowanym (Bezpieczny Kupon) albo też okolicznościowych okazjach, związanych z danymi rozgrywkami. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a oferta zmienia się bardzo dynamicznie.

Lvbet Metody płatności

LVBet cieszy swoich użytkowników rozmaitymi metodami płatności. Możemy wybrać interesujące nas rozwiązanie i w mgnieniu oka przelać środki na konto. Graczy interesuje jednak o wiele częściej system wypłat. Tutaj LVBet wprowadziło atrakcyjną funkcję Rapid Pay. Dzięki niej, pieniądze znajdą się na naszym koncie w mgnieniu oka. To duże ułatwienie w stosunku do konkurencji, która zazwyczaj przelewa środki na drugi dzień roboczy.

Czym są ,,azjany”?

Wspomniane wcześniej rynki azjatyckie to specjalne zdarzenia, które w solidny sposób polepszają nasz budżet. Niektórzy doceniają ich kurs (niższa marża), inni bezpieczeństwo (zwroty okolicznościowe). Jak jednak wygląda to w praktyce?

Mowa tu przede wszystkim o sumach azjatyckich oraz handicapach. Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie meczu piłkarskiego.

Jeżeli postawimy na kuponie opcję (-1,5), nasza drużyna musi oczywiście wygrać różnicą co najmniej dwóch goli. Rynki azjatyckie umożliwiają jednak bardziej rozbudowane możliwości. W opcji (-1,0), zwycięstwo jednym golem nie niweczy naszych trudów. Osiągamy wtedy zwrot za cały kupon lub jego część (rozlicza się ją z kursem 1,0). Przy zakładach akumulowanych ma to kolosalne zdarzenie.

Bardziej zaawansowanym handicapem jest na przykład (-0,75). W tym przypadku dzielimy naszą stawkę handicapu po połowie na (-0,5) oraz (-1,0). Zwycięstwo jedną bramką oznacza wygraną połowy stawki oraz zwrot drugiej połowy. Gdy zespół strzeli o dwa gole więcej, zakład jest w pełni spełniony. Taka forma stanowi dodatkowe zabezpieczenie z perspektywy stawiającego.

tagi po których szukano tego wpisu: tagi: bukmacher lvbet, lvbet, lvbet bukmacher, lvbet oferta, lvbet zakłady, lvbet zakłady bukmacherskie, oferta lvbet, zakłady bukmacherskie lvbet, zakłady lvbet