Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Fortuna to firma bukmacherska obecna na rynku od 1996.  Od roku 2008 pod nazwą Fortuna zakłady bukmacherskie, wcześniej Profesjonał. Działalnością firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich przede wszystkim w obrębie wydarzeń sportowych, a także społecznych (np. gala rozdania Oscarów) czy politycznych (np. wyniki wyborów prezydenckich).

fortuna zakłady bukmacherskie

Legalność Fortuny

Dnia 24 stycznia 2012 roku Fortuna otrzymała zezwolenie od Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie.

Fortuna oferta

Fortuna oferuje zakłady na sporty tradycyjne, zaczynając od piłki nożnej a kończąc na rozgrywkach w lotkach. Istnieje również możliwość obstawiania meczów e-sportowych w grach takich jak np. Counter Strike lub League of Legends. Ponadto mamy możliwość dokonania zakładów „sezonowych” czyli np. zwycięzców wyborów samorządowych, prezydenckich lub postawienia na zwycięzców poszczególnych kategorii na gali Oscarów.

Dodatkowo gracze mają możliwość uczestnictwa w tzw. zakładach LIVE czyli dokonywanie zakładów w czasie rzeczywistym rozgrywanego spotkania. W zależności od rozgrywek w danym dniu Fortuna przygotowuje również na specjalne okazje podwyższone kursy wybranych spotkań, lub możliwość zagrania wyższego kursu przy wybraniu określonej liczby meczów.

Zakład bez ryzyka na start

Fortuna zachęca do gry ciekawymi bonusami dla nowych klientów.

Od 3.10.2018r mamy możliwość zdobycia bonusu 115 + 400 PLN od pierwszego wkładu!

Jak skorzystać z bonusu Zakład bez ryzyka w FORTUNA?

Aby otrzymać bonus należy założyć konto internetowe w serwisie, pierwszy dokonany przez nas zakład jest zakładem bez ryzyka. W przypadku porażki uzyskujemy zwrot za postawione pieniądze, maksymalnie do 100 PLN.

Aby otrzymać dodatkowy bonus do 400 PLN należy wykonać przelew na konto Fortuny w ciągu 10 dni od rejestracji oraz w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Kupony, za które można otrzymać bonus muszą zawierać co najmniej 3 spotkania o łącznym kursie minimum 1,90. Po spełnieniu warunków otrzymasz od Nas gratyfikację w wysokości pierwszego Twojego przelewu, maksymalnie 400 PLN.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Minimalna kwota wpłaty na konto to 1 PLN, natomiast nie obowiązuje żadna granica maksymalna. Jeśli dokonujemy transakcji Pay-by-link, wpłata księgowana jest w czasie rzeczywistym, z wyjątkiem tradycyjnego przelewu bankowego lub przekazu pocztowego (czas trwania przelewu 1-2dni robocze).

Nie obowiązuje minimalna ani maksymalna kwota wypłaty. Są one przekazywane przelewami na konta bankowe podane przy rejestracji, czas trwania takiego przelewu taki sam jak w przypadku przelewu tradycyjnego tj. 1-2 dni.

Fortuna nie pobiera prowizji od wpłat i wypłat.

eFortuna Opinie

Fortuna przez lata wyrobiła sobie dobrą markę, zarówno wśród nowych jak i obecnych klientów oraz tych tradycyjnych, którzy obstawiają stacjonarnie „w okienku” jak i tych przed monitorami komputera. Fortuna to polski, legalny i trzymający się od lat na rynku bukmacher, oferujący dobre kursy i szybkość działania, zarówno w zakresie obsługi klienta czy też wpłat i wypłat.

Fortuna posiada przejrzysty internetowy interfejs z bogatą ilością spotkań i kombinacji do wyboru, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie jak i opracować swój system na grę. Oferta kursowa jest najlepsza na rynku a cały system Fortuny jest stabilny i niezmienny od lat co ma wpływ na satysfakcję klientów i sięganie właśnie do ich oferty.

efortuna Promocja

Fortuna Strona Internetowa

Fortuna zakłady

Wpis szukano na frazy:  bukmacher fortuna, efortuna, efortuna bukmacher, efortuna oferta, efortuna oferta na dziś, efortuna wyniki, efortuna zakłady bukmacherskie, fortuna, fortuna bukmacher, fortuna oferta, fortuna oferta na dziś, fortuna oferta na jutro, fortuna zaklady bukmacherskie, fortuna zakłady, fortuna zakłady bukmacherskie, fortuna zakłady bukmacherskie oferta, oferta fortuna, www efortuna, www efortuna pl oferta, www fortuna, zakłady bukmacherskie fortuna, zakłady fortuna