Forbet Zakłady Bukmacherskie

Forbet powstał w 2016 roku, co czyni go jednym z najmłodszych bukmacherów na rynku. Znakomite bonusy i dobra oferta przyciągnęła do niego wielu graczy. Bez oporów móżna nazywać go obecnie jednym z najlepszych polskich bukmacherów.

Legalny bukmacher – Forbet

Forbet jest w pełni legalnym bukmacherem. Działa zgodnie z wszystkimi regułami i wymogami najnowszej ustawy hazardowej. Obstawianie zakładów w Forbet jest więc obarczone podatkiem, ale za to mamy pewność, że gramy legalnie i nic nam za to nie grozi.

Oferta bukmachera Forbet

Forbet cechuje się bardzo dużą i atrakcyjną ofertą zakładów. Początkowo bukmacher ten rozwijał się tylko w Internecie i właśnie to głównie ofertą i kursami musiał przebić się do światowej czołówki. Z tego powodu w Forbet znajdziemy ogromną ilość zakładów obejmujących polską ligę i to nie tylko Ekstraklasa ale i ligi dużo słabsze. Bez problemu znajdziemy tu także zakłady na inne sporty rozgrywane w naszym kraju. W ofercie jest także szeroka oferta coraz bardziej popularniejszych e-sportów. Forbet posiada bardzo dobrze przygotowana stronę internetową, dzięki czemu obstawianie jest czystą przyjemnością.

Bonusy dostępne w Forbet – Kod Promocyjny Forbet

Forbet oferuje bardzo interesujący bonus dla nowych graczy. W przeciwieństwie do innych bukmacherów, obowiązuje on nie tylko na pierwszą wpłatę, ale aż na trzy.

  • Pierwsza wpłata powiększana jest o 100%. Możemy dostać aż 400zł.
  • Druga wpłata powiększana jest o 75%. Możemy otrzymać kolejne 400zł
  • Trzecia wpłata powiększana jest o 50%. W tym wypadku maksymalny bonus to również 400zł.

Mówiąc w skrócie. Wpłacając w trzech ratach w sumie 1800zł otrzymujemy aż 1200zł bonusu, dzięki czemu mamy aż 3000zł na grę.

Forbet nie zapomina także o swoich wiernych graczach. Oferuje im bardzo często akcje specjalne polegające na obstawieniu zakładów z danego wydarzenia lub odpowiednie wytypowanie wyników meczy wybranych przez bukmachera. Tego typu akcje specjalne są bardzo częste, dzięki czemu każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie.

Forbet – Obstawianie mobilne

Forbet posiada dedykowaną aplikację mobilną, pozwalającą na bezproblemowe obstawianie zakładów z dowolnego miejsca, w każdym czasie. Jeśli ktoś nie lubi zapychać sobie pamięci aplikacjami to może skorzystać ze strony internetowej, która posiada specjalną wersję mobilną.

Metody płatności w Forbet

W celu wpłacenia pieniędzy do bukmachera Forbet możemy skorzystać z popularnych procesorów płatności takich jak: Dotpay, PayU, Tpay. Do dyspozycji mamy także wpłatę za pomocą karty kredytowej oraz przy użyciu Paysafecard. Minimalna kwota pieniędzy, którą możemy wpłacić to 1zł. Wypłaty możemy dokonać na konto bankowe podane przy rejestracji.

Forbet – opinie

Mimo, że Forbet jest jeszcze młodym bukmacherem, to zdołał już zdobyć pozycję na rynku i osiągnąć sukces. Ludzie chętnie korzystają z jego usług. Bukmacher ten oferuje nam dobre kursy na ogromną ilość zdarzeń każdego dnia. Obstawianie zakładów na Forbet z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów, którzy docenią wszystkie zalety tego legalnego bukmachera.

 

tagi: bukmacher forbet, forbet, forbet bukmacher, forbet oferta, forbet zakłady, forbet zakłady bukmacherskie, oferta forbet, zakłady bukmacherskie forbet