Etoto Zakłady Bukmacherskie

Etoto legalny Polski bukmacher

etoto

Etoto jest to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2011 roku. Firma ta posiada jeden ze skromniejszych udziałów na rynku zakładów bukmacherskich, w 2017 roku wynosiły one około 1%. Etoto jest legalnie działającym bukmacherem działającym na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów, w związku z tym gra u tego bukmachera jest w 100% legalna. Firma posiada stacjonarne punkty w dużych oraz średnich miastach w Polsce. Firma oferuję swoim klientom nowoczesną i intuicyjną platformę internetową do zawierania zakładów bukmacherskich. Firma Etoto współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi osobistościami związanymi z Polskim sportem jak np.: Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski oraz Roman Kołtoń. Potencjał firmy Etoto jest naprawdę duży i firma ta może w najbliższym czasie stać się jednym z największych bukmacherów na polskim rynku.

Platforma internetowa serwisu Etoto

Strona internetowa serwisu została zaprojektowana w ciemnej tonacji dzięki temu wygląda nowocześnie, przy takim rozwiązaniu graficznym strona jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu nowi klienci serwisu Etoto nie powinni mieć problemu z obsługą platformy. Ogromna oferta sprawia, że można bez problemu znaleźć wiele ciekawych propozycji do gry. Kursy dobrane do spotkań są również bardzo zbliżone do kursów innych serwisów dzięki temu serwis Etoto jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych bukmacherów na polskim rynku. Na stronie mamy również dostęp do statystyk dzięki temu można stworzyć świetną analizę spotkań i zwiększyć swoją szansę na zwycięstwo. Podsumowując serwis przez ostanie kilka miesięcy przeszedł prawdziwą rewolucję, dzięki temu może sprostać oczekiwaniu najbardziej wybrednych graczy.

Strona mobilna Etoto Zakłady Bukmacherskie

Etoto przygotowało prawdziwą niespodziankę dla graczy korzystających ze strony mobilnej serwisu. Dla graczy, którzy skorzystają ze strony mobilnej w swoim urządzeniu mogą liczyć na 25 zł freebetu! Aby otrzymać bonus, trzeba postawić zakład pojedynczy na wydarzenie na żywo z minimalnym kursem 1,95. Zakład musi wynosić 50 zł i co oczywiste trzeba go postawić na urządzeniu mobilnym. Zakład będzie rozliczony jako wygrany lub przegrany, a po rozliczeniu na ekranie pojawi się komunikat pop-up, który musimy zatwierdzić. Po zatwierdzeniu komunikatu 25 zł freebetu zostanie dodane do naszego konta.

Rejestracja w serwisie E toto

Rejestracja w serwisie Etoto jest bardzo szybka i intuicyjna. Po założeniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty kwota depozytu do 50 zł zostanie powiększona o bonus 200%. Drugi bonus jest również duży, ponieważ od drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu do kwoty 900 zł.

Bonusy w serwisie Etoto

Serwis Etoto oferuje nowym klientom bonus powitalny w wysokości 1000 zł ( 200% do 50 zł od pierwszego depozytu i 100% do 900 zł od drugiego depozytu). Oprócz bonusu powitalnego serwis oferuje również bonus mniej-więcej który polega na tym, że dostajemy freebet w wysokości 50 zł. Zostaje on przyznany w przypadku gdy postawimy zakład za min. 100 zł, a gdy okaże się on przegrany na nasze konto trafia wspomniany freebet w wysokości 50 zł. Kolejnym bonusem jest także weekendowe koło ratunkowe i Liga VIP. Weekendowe koło ratunkowe polega na zwrocie stawki na trzeci zakład w postaci freebetu do 100 zł. Liga VIP jest z kolei programem lojalnościowym dla najlepszych graczy serwisu. Jak widzimy serwis przygotował dużo bonusów dla nowych jak i stałych klientów.

Metody płatności w Zakłady Etoto

Swoje konto u bukmachera Etoto można zasilić za pomocą płatności błyskawicznych dostępnych dzięki serwisowi Przelewy24. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. Jeżeli chodzi o wypłaty wygranych to nie ma żadnych ograniczeń co do kwoty i w tym przypadku bukmacher oferuje tutaj również serwis Przelewy24. Wpłat na konto można także dokonywać za pomocą kart płatniczych. Wypłaty wygranych na karty płatnicze jest niestety niedostępne.

Ogólna ocena serwisu Etoto

Serwis Etoto jest na dobrej drodze aby dogonić czołówkę bukmacherów w Polsce. Duża ilość bonusów dla nowych klientów oraz nowoczesna platforma internetowa powinny sprawić, że bukmacher w przeciągu kilku najbliższych lat stanie się silną konkurencją dla Fortuny, STS, Totolotka, Milenium czy LVBET.

 

 

tagi: bukmacher etoto, etoto, etoto bukmacher, etoto oferta, etoto zakłady, etoto zakłady bukmacherskie, oferta etoto, zakłady bukmacherskie etoto, zakłady etoto